Translator
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas:

+48 697 697 381

Napisz do nas:

firma@nordelektronik.pl

 

O nas

Motto

29 lat dobrego kursu na rynku produkcji urządzeń elektronicznych

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Przez następne lata pragniemy konsekwentnie budować pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Chcąc zdobywać kolejne doświadczenie i rozszerzać obszar działania, uruchomiliśmy nasz sklep internetowy.

 Misja

Dzięki naszej  wiedzy i unikalnemu doświadczeniu pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii, udaje nam się zapewnić najwyższy poziom usług, szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach.

Naszą misję realizujemy przy zachowaniu najważniejszych wartości firmy czyli innowacyjności oraz dbałości o klientów. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Wizja

Wykorzystując nowoczesne  technologie, chcemy działać w pełni profesjonalnie i elastycznie w celu dopasowania rozwiązań do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Ogromną siłą NORD ELEKTRONIK KAŹMIERCZAK jest kapitał ludzki .

Obecnie istniejący zespół to połączenie młodości z kreatywnością i zapałem, wynikającym z ciągłego bycia w centrum wydarzeń technologicznych.

NORD ELEKTRONIK KAŹMIERCZAK to firma skupiająca ambitnych ludzi, otwarta na nowe pomysły, inspirująca do twórczego myślenia, a przede wszystkim do ciągłego udoskonalania i poszukiwania coraz to śmielszych innowacyjnych rozwiązań technologicznych w branży elektronicznej .

To dzięki ich chęciom i umiejętnościom, Firma może się rozwijać i wyznaczać śmiałe cele.Zaufaliśmy platformie Shoper, dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

W imieniu całej załogi i własnym deklarujemy doskonalenie i rozwój naszych usług zgodnie z przyjętymi wymaganiami europejskich norm .

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl