Translator
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas:

+48 697 697 381

Napisz do nas:

firma@nordelektronik.pl

 

O firmie

35 lat niezawodnych rozwiązań i najwyższej jakości w produkcji urządzeń elektronicznych.

Historia i Działalność

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1990 roku. Przez lata konsekwentnie budujemy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W ramach rozwoju i rozszerzania działalności, uruchomiliśmy również sklep internetowy, umożliwiając naszym klientom łatwy dostęp do naszych produktów.

Współpraca

Zaufaliśmy platformie Shoper, dzięki której oferujemy prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupów oraz pełne bezpieczeństwo transakcji.

Misja

Dzięki wiedzy i unikalnemu doświadczeniu naszych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii, zapewniamy najwyższy poziom usług oraz szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Nasza misja to innowacyjność i dbałość o klientów. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Zaangażowanie naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, sprawia, że zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Wizja

Wykorzystując nowoczesne technologie, dążymy do pełnego profesjonalizmu i elastyczności, aby dopasować nasze rozwiązania do potrzeb i oczekiwań klientów. Ogromną siłą NORD ELEKTRONIK KAŹMIERCZAK jest kapitał ludzki - zespół łączący młodość, kreatywność i zapał do bycia w centrum wydarzeń technologicznych.

Jesteśmy firmą skupiającą ambitnych ludzi, otwartą na nowe pomysły, inspirującą do twórczego myślenia i ciągłego udoskonalania oraz poszukiwania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w branży elektronicznej. To dzięki ich chęciom i umiejętnościom możemy się rozwijać i wyznaczać śmiałe cele.

Deklaracja

W imieniu całej załogi i własnym deklarujemy ciągłe doskonalenie i rozwój naszych usług zgodnie z europejskimi normami jakości.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl