Translator
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas:

+48 697 697 381

Napisz do nas:

firma@nordelektronik.pl

 

Opcje przeglądania

Zasilacze - Kompleksowa Oferta Wysokiej Jakości Zasilaczy

Zasilacze

W kategorii "Zasilacze" oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń, które są niezbędne w wielu zastosowaniach zarówno profesjonalnych, jak i domowych. Nasza oferta obejmuje różnorodne modele zasilaczy, dostosowane do różnych potrzeb i wymagań technicznych. Poniżej prezentujemy dostępne produkty:

- Zasilacz ECV-0512 – Kompaktowy i niezawodny zasilacz, idealny do zasilania urządzeń elektronicznych wymagających stabilnego napięcia 12V.

- KP620 – Wszechstronny zasilacz, doskonały do zastosowań przemysłowych oraz laboratoryjnych, charakteryzujący się wysoką wydajnością.

- STEROWNIK DO ZASILACZA KP603 Z POTENCJOMETRAMI KS017A – Precyzyjny sterownik z potencjometrami, umożliwiający dokładną regulację napięcia i prądu, kompatybilny z zasilaczem KP603.

- STEROWNIK DO KP603 Z WYŚWIETLACZEM LCD KS018A – Nowoczesny sterownik z wyświetlaczem LCD, pozwalający na intuicyjną kontrolę parametrów zasilacza KP603.

- ZASILACZ 24V 2,5A Z WYŚWIETLACZEM LCD KP600A – Stabilizowany zasilacz z wyświetlaczem LCD, oferujący dokładną kontrolę nad napięciem i prądem, idealny do wymagających aplikacji.

- ZASILACZ 24V / 2,5A Z REGULACJĄ POTENCJOMETRAMI V i I KP601A – Zasilacz z regulacją potencjometryczną, umożliwiający precyzyjne dostosowanie napięcia i prądu do specyficznych potrzeb.

- ZASILACZ STABILIZOWANY BEZ STEROWNIKA 24V KP603 – Niezawodny zasilacz stabilizowany, zapewniający stałe napięcie 24V, dedykowany do profesjonalnych zastosowań.

- ZASILACZ WTYCZKOWY NAPIĘCIA STAŁEGO NIESTABILIZOWANY KP606– Prosty wtyczkowy zasilacz, oferujący stałe napięcie, idealny do mniej wymagających aplikacji.

- ZASILACZ UNIWERSALNY 1,2V do 12V / 1A KP609 – Uniwersalny zasilacz o szerokim zakresie napięć, odpowiedni do wielu różnych urządzeń elektronicznych.

- ZASILACZ UNIWERSALNY 1,2V do 12V / 2A. KP610 – Mocniejsza wersja uniwersalnego zasilacza, zapewniająca stabilne zasilanie dla urządzeń wymagających większego prądu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru zasilacza, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Oferujemy sprzęt najwyższej jakości, który zapewni niezawodne działanie Twoich urządzeń.

 zasilacze, zasilacze stabilizowane, zasilacze regulowane, zasilacz z wyświetlaczem LCD, zasilacz z potencjometrem, zasilacz 24V, zasilacz uniwersalny, zasilacz przemysłowy, zasilacz laboratoryjny, zasilacz do elektroniki,, zasilacze do urządzeń elektronicznych, zasilacze przemysłowe, zasilacze laboratoryjne, zasilacze stabilizowane, zasilacze regulowane, zasilacze z wyświetlaczem, zasilacze z potencjometrami, uniwersalne zasilacze, zasilacze do sprzętu RTV, zasilacze dla firm

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl